Osazování DPS

Jednou z našich prioritních služeb je osazování desek plošných spojů (dále jen DPS), jejich zpracování a případné zakomponování do dalších procesů či struktur. Této činnosti se věnujeme již mnoho let, takže se do naší práce snažíme vkládat maximum možných zkušeností a zároveň se držet technologických trendů.

Využívané technologie

K osazování desek plošných spojů využíváme technologie předních světových výrobců, jako například dva osazovací stroje ESSEMTEC FOX a reflow pec JUKI. Dále disponujeme dispensery, sítotiskem a pájecí vlnou. Pro testování používáme optickou kontrolu Mirtec. Pro přesnější a spolehlivější práci máme plně k dispozici také selektivní pájku Ersa SMARTFLOW 2020, která nám umožňuje větší flexibilitu ve zpracování DPS.

 

Individualita

Pokud si zákazník chce materiál zajistit sám, poskytneme veškeré služby v rámci osazování a následné kontrole hotových desek.

 

Součást komplexního řešení

Při kompletním osazování zajistíme dodání desek a potřebných komponent, které následně osadíme a zkontrolujeme celkové zpracování a finální produkt.

 

Vzorkování od jednoho kusu

Vzorkujeme od jednoho kusu v rámci zakázek, které budou následně zavedeny do sériové výroby, nebo také jako individuální kusovou objednávku.

Kontaktní formulář