O nás

1996 - 1999

NAŠE ZAČÁTKY

5. února 1996 vznikla naše společnost V.P.S.-Elektro s.r.o., s původním sídlem v Moravském Krumlově. Zde jsme začali naše první navíjení transformátorů a následně jsme získali certifikaci ISO na management kvality v oboru výroby elektrických součástí a jejich kompletací.

2000 - 2006

NÁKUPY NOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Rozšířili jsme naši specializaci na osazování SMD součástek, proto jsme potřebovali dostatečné technologické zázemí a postupně pořídili poloautomat a následně automat značky Mechatronika. Nově také využíváme pájecí vlnu Novastar a dispenzer výrobce Dima. V těchto letech se firma přesouvá na dočasné působiště v Miroslavských Knínicích.

2007 - 2010

VELETRŽNÍ PREMIÉRA

V těchto letech jsme zařadili mezi naše služby výrobu kabelové konfekce a také přišel čas uvažovat nad vlastním zázemím, které by i do budoucna splňovalo veškeré potřeby a požadavky rozrůstající se společnosti. Mimo jiné jsme se poprvé zúčastnili jako spoluvystavovatelé veletrhu AMPER v roce 2007 a také ELEKTRONIKY v Mnichově v roce 2010.

2011 - 2016

VZHŮRU DO NOVÉHO

Výrobu jsme posílili o druhý osazovací automat SMD ESSEMTEC PANTHERA V, a časem i o Reflow pec Juki, navíjecí stroje TPC, první 3D tiskárnu Makerbot a také 3D frézu. Díky tomu vzniklo zázemí pro kovovýrobu, nástrojářství a 3D tisk, což nám umožňuje být flexibilnější v rámci zakázek. V tomto období bylo ale také zásadní to, že jsme se pustili do rekonstrukce nových prostor v Moravském Krumlově, kam jsme se následně přestěhovali.

2018 - 2020

INOVACE STROJŮ

Prostory byly tedy připraveny pro větší objemy zakázek. S dobou je třeba neustále držet krok, proto jsme opět pořídili nové stroje, jako například osazovací stroj ESSEMTECH Fox 1 a 2, dvě 3D tiskárny Průša a mycí zařízení InJet DCT.

 

 

 

Kontaktní formulář